Tegoroczna edycja „Lata w mieście” odbędzie się pod hasłem „Lato w mieście – Rośnij z nami”
Wczoraj
23.06.2026 r.
W dniach 27-28 czerwca, w Parku Bajka w Błoniu odbędzie się 1. Ogólnopolski Turniej Środowisk Uzależnionych i Bezdomnych o Puchar Burmistrza Błonia.
Turniej ma na celu integrację osób wychodzących z uzależnień i kryzysu bezdomności oraz promocję aktywności fizycznej jako ważnego elementu procesu zdrowienia i reintegracji społecznej. Na boisku spotkają się drużyny reprezentujące różne środowiska, organizacje i placówki wspierające osoby w powrocie do aktywnego życia społecznego.
Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Błonianka Błonie. Współorganizatorami są Centrum Sportu w Błoniu, Błońskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „KRES” oraz Fundacja Świadome Wybory Edukacja i Wsparcie.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Błonie oraz gości do udziału w wydarzeniu i wspierania zawodników podczas sportowej rywalizacji.
Wczoraj
19 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec
19 Czerwiec
18 Czerwiec
18 Czerwiec
18 Czerwiec
18 Czerwiec
17 Czerwiec
17 Czerwiec
16 Czerwiec