Aktualności

Tegoroczna edycja „Lata w mieście” odbędzie się pod hasłem „Lato w mieście – Rośnij z nami”

23.06.2026 r.

Rośnij z nami !

Z radością informujemy, że tegoroczna edycja „Lata w mieście” odbędzie się pod hasłem
„Lato w mieście – Rośnij z nami” i po raz pierwszy zostanie zorganizowana we współpracy z lokalną firmą Dawtona Sp. z o.o.

Firma Dawtona będzie partycypować w kosztach organizacji, co bezpośrednio zmniejszy opłaty ponoszone przez rodziców. Gmina Błonie, tak jak dotychczas, pokryje swoją część kosztów, dzięki czemu udział w akcji będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i dostępny.

Tegoroczny Partner zapewni wszystkim uczestnikom codzienną porcję soków i musów warzywno‑owocowych, czyli małe, pełne witamin „doładowanie energii” na każdy dzień akcji.
Będzie kolorowo, smacznie i bardzo zdrowo.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji akcji będzie można uzyskać bezpośrednio w szkołach.

Zapowiada się przyjemne, aktywne i pełne atrakcji lato. 

 

WOKS

 

 

Ikona aplikacji BAM! Błońska Karta Mieszkańca

BAM! Błońska Karta Mieszkańca

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów